Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Venušiny kuličky aneb tajemství thajských milenek

Venušiny kuličky aneb tajemství thajských milenek

Krásná moře, mohutní sloni a thajské ženy. To je věta, která za pomoci tří slovních spojení charakterizuje zemi přezdívanou „sexuální ráj“.

Proč právě thajské ženy jsou považovány za sexuální bohyně?

287602_dancerThajsko vykazuje přes 3 milióny prostitutek, z nichž je většina soustřeďována pouze na Siam a Bangkok. Z tohoto počtu je 40 procent dívek mladších 15 let. Další statistika zveřejnila děsivý výsledek, který odhalil, že 60 procent těchto žen je nakaženo virem HIV. Přesto se do Thajska masivně sjíždění sexuální turisté. Pravdivá pověst thajských milenek odkrývá jejich výjimečné schopnosti, kterými dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

koupit
TIP: Pokud hledáte pomůcku hlavně pro posílaní svalů pánevního, zkuste vaginální činku.

Povaha thajských žen je výrazně ovlivněna pokorou, kterou odedávna museli chovat ke svým mužům. Své manžely musejí za všech okolností ctít a trpělivě snášet všechny jejich sexuální neřesti. Ač již není polygamie v Thajsku povolena, muži mají stále několik manželek, zatímco ženy se přikázale musejí k jiným mužům chovat pasivně a s odstupem. Tato již staletí samozřejmá vlastnost z nich dnes dělá ženy otrokyně, které neříkají „ne“ ani na ty nejperverznější návrhy.

Thajky jsou rovněž proslulé svými silnými vaginálními svaly. V hlavním městě jsou pořádány ilegální show, kde dívky na svém představení bez problémů vypouštějí svou trénovanou vagínou kolečka z cigaretového dýmu nebo střílejí šipky do terčů i na vzdálenost dvou metrů. Konkurence je mezi dívkami vysoká a hosté jsou jen dychtiví vidět něco neuvěřitelného. Dívky si například do své pochvy nalévají až dva litry vody, kterou pomocí stahů stříkají na diváky jako z vodotrysku. Výjimečné není ani vystřelování žiletek. K nejmonstróznějším případům, kdy se lidé chytají za hlavu, však patří bezpochyby otevření lahve s pivem pouze vagínou.721675ba918ee034763212468baf02b3

Na závěr...

Ať již se Vám zalíbil jednoduchý princip používání venušiných kuliček nebo Vás zaujala pravda o tajemství thajských milenek, venušiny kuličky jsou určitě zajímavou pomůckou, která je osvědčená již 1 500 let, a proto stojí za to ji vyzkoušet. Pokud je Vám tahle pomůcka nesympatická po erotické stránce, jistě je to alespoň pohodlný a zajímavý způsob jak předejít zdravotním komplikacím v podobě nepříjemné inkontinence kvůli povolenému poševnímu svalstvu důsledkem nevyhnutelného stárnutí.

 

koupit

 


Diskuse (35 komentářů)

Iveta, (25. 05. 2010 10:36) Reagovat
Máte někdo zkušenosti s venušinými kuličkami? Jak je používáte. Je tu jako druh masturbace, nebo se s nimi i dá vyhrát v rámci erotitické předehry? Díky Iveta
PAŤA, (29. 05. 2012 04:47) Reagovat
Moje kamarádka byla venušinými kuličkami nadšená. Vyprávěla mi o zážitcích s nimi v takových barvách, že jsem si je musela taky koupit, ale zase takovej efekt, jak mi popisovala, u mě neměly. Je to fajn, ale já mám radši vibrátory a myslím, že u nich je hlavně lepší to využití v rámci předehry.
PEŤULE, (10. 06. 2010 15:17) Reagovat
Nu, já je občas používám. Vezmu si je a jentak se procházím v bytě. Různě se protahu a tak a je to nádhera. Ovšem nemyslím si, že se nějak extra dají využít v rámci erotické předehry.
RADKA, (16. 06. 2010 15:53) Reagovat
Pro mě to je erotická předehra...vezmu si je, chvíli se procházím a pak odtrnu manžela od televize a...vždyť víte...
NIKOLA, (24. 10. 2011 09:20) Reagovat
Já mám na erotickou předehru spíš vibrátory a venušiny kuličky beru spíš jako takovou soukromou záležitost, když manžel není doma a nebo brzy usne.
VANESA, (30. 11. 2011 13:04) Reagovat
A má něco z Venušiných kuliček žena, které není vaginální? Možná hloupý dotaz, ale mě by to zajímalo.
KRISTÝNA, (28. 01. 2012 16:57) Reagovat
Já jsem spíše klitoriální, ale vaginální kuličky mě vyloženě baví. Hodně mě to vzrušuje, ale abych dosáhla orgasmu, musím si pak ještě hrát sama se sebou (s klitorisem).
MONI, (10. 10. 2011 09:58) Reagovat
Mám doma už dlouhou dobu Venušiny kuličky, ale takové ty jedndouché, plastové. Ráda bych si pořídila nějaké kvlaitnější. Můžete mi nějaký doporučit?Díky
Hajdi, (20. 11. 2012 12:55) Reagovat
Moni, zkus venušiny kuličky se silikonu. Já je mám doma a jsem spokojená. V současné době existuje hodně typů kuliček, záleží i hodně na tom, kolik do nich chceš investovat.
Lucík..., (21. 02. 2012 15:58) Reagovat
Ahoj Kristýnko...Zaujal mě tvuj komentář. ;-) Pravě jsem dostala kuličky od přitele,pujdu je skusit jsem stejný tip...
PATTY, (23. 05. 2012 04:17) Reagovat
Taky o venušiných kuličkách uvažuju. Mohla by to být dobrá zábava pro chvilky samoty.
Leňa, (15. 08. 2012 09:58) Reagovat
Já mám venušiny kuličky už kolem půl roku a ještě mě neomrzely. Koupila jsem si jeden z těch dražších modelů, i když jsem přemýšlela i o těch levnějších, ale myslím, že jsem neprohloupila.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty