Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Venušiny kuličky

Venušiny kuličky

Tato erotická hračka pochází z daleké Asie a svět objevila již kolem roku 500 n. letopočtu. Domovem venušiných kuliček je Čína (některé studie se přiklání spíše k Japonsku), dříve byly pojmenovány „geisha“ kuličkami nebo také Ben Wa Balls.

Jedná se o erotickou pomůcku oblíbenou zejména u žen, protože její princip je jednoduchý a přitom velmi účinný.

Původně byla kulička pouze jedna, ženy si ji vkládaly do pochvy před pohlavním stykem pro větší rozkoš obou milenců. Ženy při této praktice zjistily, že díky kuličky v pochvě, mohou posilovat poševní svalstvo. Netrvalo dlouho a pro lepší účinek při cvičení se k jedné kuličce přidala další. Vzájemné nárazy kuliček o sebe vytvářely příjemné otřesy a venušiny kuličky brzy získaly dnešní podobu – 1 v 1.

Jak venušiny kuličky vypadají?

Hračku tvoří obvykle dvě kuličky o průměru 2 až 3 cm, přičemž uvnitř každé je ukryta ještě další menší a těžší kulička. Hlavní kuličky jsou k sobě spojeny provázkem s poutkem pro pohodlnější manipulaci. Pro lepší omyvatelnost a dodržení hygieny se dnes vyrábí také kuličky jednolitě spojené, bez jakýchkoli spár.

Zachování tvaru koule není podmínkou. Venušiny kuličky se vyrábějí také v eliptickém tvaru oválu nebo vajíčka a náročná klientela si stále častěji žádá tuto erotickou pomůcku s počtem tří i více kuliček.

Vnitřní kuličky jsou aktivními činiteli při stimulaci za pomoci vibrací, je důležité, aby byly dostatečně těžké a pohyblivé. Proto se vnitřní kuličky zhotovují z kovu a v malé velikosti. Vnější kuličky jsou duté, vyrobeny většinou z plastu PVC, ABS nebo silikonu, k dostání jsou i kuličky celokovové nebo skleněné.

sexshopech lze sehnat venušiny kuličkymasážními bodlinkami na povrchu nebo vibrační kuličky na dálkové ovládání.

 

 


Diskuse (34 komentářů)

Kacka, (23. 05. 2010 07:35) Reagovat
Venusiny kulicky jsem dostala od pritele jako darek. Potrebuji trochu pohybu,abych neco citila.Treba cestou do prace nebo na nakupy jsou fajn.Ale pozor na narocne aktivity-zkusila jsem je vzit na aerobik a malem jsem omldlela,nikdo snad nic nepoznal,ale musela jsem si odskocit do satny a kulicky vyndat.:)
Ivana, (31. 05. 2010 17:04) Reagovat
Tak to je hustý...To by mě nenapadlo si je vzít na aerobik, ale proč ne. Já si provozuju své "cvičení" doma a je to super. Jde fakt o bezvadnej vynález...:)
Radka, (04. 12. 2013 12:01) Reagovat
Venušiny kuličky mám taky, ale že bych si je vzala na cvičení, to mě zatím nenapadlo. Občas zajdu na bosu, to by byl asi pořádný mazec. No...radši si to nechám na doma.
NIKOLA, (22. 06. 2010 21:08) Reagovat
Já mám venušiny kulička na dálkové ovládání a musím říct, že se u toho dá fakt dobře "vyblbnout". Doporučuju.
DANKA, (22. 12. 2011 20:02) Reagovat
Mě tedy venušiny kuličky moc neberou. Zkoušela jsem je, ale znám tedy lepší pomůcky. Každýmu asi nesednou. Měla jsem sice jen ty jednodušší, ale myslím, že v tom to nebude.
Pavla_B, (14. 07. 2010 20:18) Reagovat
Vyblbnout? To bych tedy neřekla - spíše mě hodně rozdovádí vibrátor a je jedno jestli vibrační nebo nevibrační. Venušiny kuličky jsou sice fajn, ale osobně dávám tedy přednost vibrátorům.Jinak historka z aerobiku pobavila, to muselo být vzrůšo. Umím si to opravdu živě představit. Nádhera, brr..
Verča_P, (25. 07. 2010 17:35) Reagovat
Bože - venušiny kuličky jsou něco extra, oblíbila jsem si je ihned a mám je moc ráda. Když mám chvilku, hraji si s nimi a nikdy mě to nepřestává bavit. Pořídila jsem si hned několik typů a jsem se všemi maximálně spokojená. Kdo chcete něco ojedinělého, venušiny kuličky jsou přesně pro Vás. Můžete je používat jak sama, tak i se svojí kamarádkou..
Mirka_R, (02. 08. 2010 20:45) Reagovat
Moje osobní zkušenost s vunušinama kuličkama je bohužel negativní.. Někomu dělá dobře, ale já to rozhodně nejsem. Vyzkoušela jsem je sice pouze jednou a neříkám, že dnes by se mi hrátky s kuličkami nelíbili, ale první zkušenost byla negativní, proto jsem neměla potřebu dále tuto pomůcku vyhledávat. Raději mám didla, která jsou pro mě daleko pohodlnější a praktičtější, než venušiny kuličky. Ale rozhodně plánuji kuličky vyzkoušet a ihned, jak je otestji, napíši sem moje vyjádření, doufám, že bude tentokrát kladnější, než při poslední zkoušce.
RENE, (30. 08. 2011 08:41) Reagovat
Mě také nějak zvlášť venušiny kuličky nenadchly. Nemůžu tedy říct, že by se mi to vůbec nelíbilo, nějaké vzrušení tam bylo, ale také mám raději vibrátory. Ono je to asi individuální. Každý si musí příjít sám na to, co ho vzrušuje nejvíce.
SoŇa, (20. 07. 2012 06:47) Reagovat
Tak je jasné, že ne každé ženě vyhovují všechny erotické hračky. Proto jich je také tolik. Já jsem venušiny kuličky měla kdysi dávno. Byla jsem s nimi spokojená, ale po čase mě omrzely. Možná ale teď ty modernější a kvalitnější modely by byly o něčem jiném. Měla jsem tenkrát jen jednoduché plastové kuličky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty