Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak fungují Venušiny kuličky?

Jak fungují Venušiny kuličky?

RIMG_1232.jpg

Při chůzi a hlavně pak při rytmickém cvičení se malé vnitřní kuličky rozpohybují a otřesy o vnitřní stěny větších kuliček způsobí vítané vibrace. Čím se jejich nositelka rychleji pohybuje, tím je hračka aktivnější a vibrace uvnitř vagíny intenzivnější. Ideálními sporty jsou aerobic, běh, tanec, jízda na kolečkových bruslích nebo jízda na koni. Bezpochyby nejlepším způsobem jak kuličky rozehrát je skákání přes švihadlo.

 

Zdraví prospěšná hračka

Pokud hledáte pomůcku hlavně pro posílaní svalů pánevního, zkuste vaginální činku.

Gynekologové a porodníci nad touto erotickou pomůckou jásají a často ji svým pacientkám doporučují. Jak již bylo výše zmíněno, kuličky uvnitř pochvy intenzivně stahují vaginální svalstvo, což má hned několik pozitivních důsledků;

  • Posílené pánevní dno napomůže hladšímu průběhu porodu.
  • Venušiny kuličky, podobně jako Kegelovy cviky zpevní pochvu ochablou po porodu i o několik desítek procent více než při běžném cvičení.
  • Posilování zvyšuje elasticitu pochvy, takže hrozí menší riziko jejího poranění.
  • S fixním svalstvem se lépe kontroluje močový měchýř. Při pravidelném cvičení nehrozí v pozdějším věku problémy s inkontinencí (únikem moči).
  • V neposlední řadě ocení silné vaginální svaly muži při pohlavním styku.

 

 

 

 TIP : Vibrátoru, kuličky i ostatní erotické pomůcky má Sexshop Ostrava. Kamenná prodejna erotických pomůcek v Ostravě a okolí.

 

 

 


Diskuse (37 komentářů)

Bára, (11. 07. 2014 17:30) Reagovat
Venušiny kuličky jsou super věc, teprve nedávno jsem je zkusila a nemůžu se jich nabažit. zatím jsem jen zkoušela jen doma, ale vůbec by nebylo špatný se v nich někam vydat, ale nevím, jestli by to nebylo moc, zvlášť kdybych byla někde, kde se nedají vyndat, když by to už dál nešlo. 8)
Jája, (04. 12. 2014 13:37) Reagovat
Já myslím, že většina holek je používá doma. Nějaké cestování s nimi...To je asi jen pro ty nejodvážnější. Já bych je taky nikam nevzala. I doma se s nimi dá užít hodně pěkných chvilek.
Verča, (07. 11. 2015 09:01) Reagovat
Souhlasím s tebou Jájo, také bych je nepoužila jinde než doma, i když neříkám, že to není lákavé a že mě to nikdy nenapadlo, ale byla bych příliš nervózní.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty